Hyundai generalnym sponsorem Mistrzostw Świata FIFA™ 2018 w Moskwie!

HYUNDAI FIFA 2018

Hyundai przekazał 530 pojazdów na Mistrzostwa Świata FIFA™ 2018 w Moskwie!

Wśród floty samochodów znalazły się min. modele Tucson, Santa Fe oraz H1, które przez cały miesiąc podczas rozgrywek meczowych będą przewozić nie tylko zawodników, ale także przedstawicieli reprezentacji państw, sędziów oraz gości VIP.

Transport jest kluczem do sprawnej organizacji międzynarodowej imprezy sportowej. Flota niezawodnych, bezpiecznych i komfortowych pojazdów jest absolutnie niezbędna do sprawnego funkcjonowania przedsięwzięć o tak dużej skali. Hyundai miał okazję sprawdzić się jako partner i dostawca samochodów na wielu turniejach sportowych.

Hyundai wyznaje zasadę, że sport to uniwersalny język, którym porozumiewają się ludzie różnych narodowości, ras i wyznań. Aktywnie wspieramy zarówno profesjonalną jak i amatorską piłkę nożną na całym świecie, by ludzie mogli się jednoczyć, przeżywając wspólnie razem silne emocje, które łączą ludzi. Zaangażowanie firmy Hyundai w inicjatywy związane z piłką nożną pozwala utworzyć silne skojarzenie firmy ze sportem, a także jest szansą na zwiększenie możliwość sprzedaży produktów i umocnienia pozycji marki na rynku globalnym.

Inne wpisy

na blogu Witpol Auto