ix20 – Prezentacja modelu

Video
Galeria

Promocje

Podstawowe dane techniczne

Hyundai ix20

ix20
Silnik 1.4 MPI MT 1.6 MPI MT 1.6 MPI AT
Paliwo 95 95 95
Zużycie (l) 5,9 5,9 6,5
Moc 90 125 125
Emicja CO2 140 148 148
Cena (pln) od 59 900 od 63 000 od 73 300

Zalety


Kompakt większy niż inne.


Hyundai ix20 jak na kompakt jest wyjątkowo przestronny. Dzięki temu każdy jego użytkownik jest zadowolony bardziej niż przeciętny posiadacz kompaktu.

Przyjazny dla środowiska.


ix20 może pochwalić się wyjątkowo niską emisją 114g CO2 (silnik diesla 1,4l).

Bezpieczny.


EURO NCAP – europejska organizacja testująca bezpieczeństwo samochodów przyznała modelowi maksymalną ocenę pięciu gwiazdek.

Stylistyka

STYLISTYKA EXT_36

Hyundai ix20 jest samochodem, który wnosi świeżość na ulice. Wszechstronność i przestronność to dwa dobrze charakteryzujące go słowa. W nowym modelu odświeżone przednie reflektory nadają mu nowoczesnego wyglądu, który ze zmienionym grillem tworzą spójną estetycznie całość. Tył samochodu z poprawiającymi bezpieczeństwo światłami (opcjonalnie światłami Led), boczną linia nadwozia grającą światłem i cieniem w systemie MPV nadaje mu sportowy charakter. Dynamiczną sylwetkę podkreśla również tylni spoiler oraz chromowane klamki i sześciokątna osłona chłodnicy.

Wnętrze

WNĘTRZE INT_97b275

Każdy użytkownik ix20 szczególną uwagę zwraca na jakość wykończenia. Jego atuty to nie tylko skórzane fotele z z podwójnymi ściegami lub wstawkami z tkaniny w różnych kompozycjach kolorów. Tylne siedzenia podlegają częściowej regulacji, dzięki temu samochód zyskuje na przestrzeni w zależności od naszych potrzeb. Uwagę zwraca możliwość zamówienia podgrzewanej kierownicy oraz nowoczesny system audio w heksagonalnym środkowym panelu w którym znajduje się nawigacja, odtwarzacz cd i obsługa klimatyzacji, złącze usb oraz inne. Dla wymagających samochód posiada schowek z funkcją chłodzenia, tylne zagłówki i wiele innych dogodności zaskakujących każdego nowego właściciela tego wyjątkowego modelu.

Bezpieczeństwo

BEZPIECZEŃSTWO hw013964

Hyundai ix20 jest pojazdem odznaczającym się wysokimi standardami bezpieczeństwa. Samochód posiada elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESC), system kontroli pojazdu (HAC), cztery poduszki bezpieczeństwa, dwie kurtyny powietrzne, aktywne zagłówki oraz bezpieczne szyby elektryczne.