nowy hyundai elantra

Video
Galeria

Promocje

Ubezpieczenie


Ubezpieczenie w ramach programu Hyundai Ubezpieczenia:
> OC, AC, NNW, Assistance
>Zapytaj o kompleksowe ubezpieczenie w naszym salonie !

Promocyjne finansowanie


Promocyjny finansowanie w ramach programu Hyundai Finance:

Hyundai Non Stop Auto

-Samochód jest Twó
-Masz ciągle nowy samochód
-Niska rata

Kredyt 3x33

-Wpłata własna 33%
-Oprocentowanie kredytu 0%
-Okres kredytowania: 36 miesięcy
-Spłata: 3 raty 33% w 12 i 24 miesiącu

Kredyt 50/50

-Wpłata początkowa 50% ceny pojazdu
-Oprocentowanie kredytu 0%
-Okres kredytowania trwa 12 miesięcy
-Drugie 50% ceny pojazdu w 12-tym miesiącu umowy

"Kredyt Hyundai Non-Stop Auto"

- o szczegóły pytaj w salonie

5 lat gwarancji


Kompleksowy program gwarancyjny zapewnia:

> 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów
> 5 lat usługi pomocy drogowej Assistance
> 5 lat bezpłatnej kontroli stanu technicznego

Promocyjny upust


Tylko teraz w naszych salonach przy zakupie nowego Hyundaia Elantra otrzymaj upust na rocznik 2017. Odbierz 9000 zł za zakup nowego Hyundaia Elantra.

Premia za odkup


Tylko teraz w naszych salonach przy zakupie nowego Hyundaia Elantra otrzymaj premię za odkup. Odbierz dodatkowe 2000 zł za zostawienie u nas w rozliczeniu Twojego starego samochodu i ciesz się nowym Hyundaiem.

Podstawowe dane techniczne

Nowy Hyundai Elantra

Elantra
Silnik 1.6 MPi
6MT
1.6 MPi
6AT
1.6 CRDi 6MT 1.6 CRDi 7DCT
Paliwo PB PB ON ON
Moc maks. 128 128 136 136
Cena (pln) 60 400 pln 64 900 pln 72 400 pln 100 400 pln

Zalety

Fluid Sclupture 2.0

Nowy Elantra została stworzona w oparciu o filozofię projektowania Fluid Sclupture 2.0. Dzięki temu samochód odznacza się sportowym i nowoczesnym designem zapewniającym jeszcze lepszą dynamikę jazdy.

Wzmocnione szkielet

W samochodzie została udoskonalona o dodatkowe wzmocnienia. Została zastosowana podwójnie wzmacniana belka na wysokości tylnych siedzeń, wzmocniono dodatkowo słupki B oraz zastosowano 15 calowe tarcze hamulcowe.

Wygoda i nowoczesność

Model Elantra odznacza się designem i nowoczesnością, dzięki któremu samochód zyskuje w swojej klasie zalety auta z segmentu premium. Jeżeli staniesz za nim to już po 3 sekundach automatycznie otworzy się tylna klapa bagażnika oraz wiele innych

Stylistyka

STYLISTYKA hw038006

Nowy Hyundai Elantra za sprawą swoich opływowych i aerodynamicznych kształtów, szerszego rozstawu osi, sportowej konstrukcji oraz heksagonalnego grilla przyciąga spojrzenia. Dzięki udoskonaleniom konstrukcji model zyskał na stabilności, mniejszym zużyciu paliwa, dynamice jazdy.

Wnętrze

BEZPIECZENSTWO-esc_big

Nowy Hyundai Elantra podczas jazdy spełnia wymagania każdego kierowcy. Oferuje mu ergonomiczne wnętrze, które zostało wykonane w staranny sposób i wzbogacone o szereg udogodnień. Dzięki czemu jazda staje się jeszcze przyjemniejsza dla wszystkich pasażerów. Wielofunkcyjna kierownica, automatyczna dwustrefowa klimatyzacja, duże kolorowe ekrany lcd, tylni system wentylacji oraz wieli innych atutów. To przedsmak spójnej i wyrafinowanej całości.

Bezpieczeństwo

BEZPIECZENSTWO-esc_big

Nowa Elantra to przede wszystkim bezpieczeństwo. Hyundai zastosował w tym modelu wzmocnienia konstrukcyjne oraz szereg technicznych rozwiązań, które chronią życie i zdrowie pasażerów z należytą starannością. Można do nich zaliczyć System monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS), Elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESC), Asystent ruszania pod górę (HAC), System doświetlania zakrętów (SBL), System monitorowania martwego pola (BSD), bezpieczne szyby oraz inne systemy zapewniające bezpieczeństwo podczas jazdy.