Nowy Hyundai i30

Video
Galeria

Promocje

Preferencyjne ubezpieczenie


Preferencyjne ubezpieczenie w ramach programu Hyundai Ubezpieczenia:
> OC, AC, NNW, Assistance
> kompleksowe ubezpieczenie za 2,99% wartości samochodu

Promocyjne finansowanie


Promocyjny Kredyt 3X33 lub 50/50 w ramach programu Hyundai Finance:

Kredyt 3x33

-Wpłata własna 33%
-Oprocentowanie kredytu 0%
-Okres kredytowania: 36 miesięcy
-Spłata: 3 raty 33% w 12 i 24 miesiącu

Kredyt 50/50

-Wpłata początkowa 50% ceny pojazdu
-Oprocentowanie kredytu 0%
-Okres kredytowania trwa 12 miesięcy
-Drugie 50% ceny pojazdu w 12-tym miesiącu umowy

"Kredyt Hyundai Non-Stop Auto"

- o szczegóły pytaj w salonie

5 lat gwarancji


Kompleksowy program gwarancyjny zapewnia:

> 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów
> 5 lat usługi pomocy drogowej Assistance
> 5 lat bezpłatnej kontroli stanu technicznego

Promocyjny upust


Tylko teraz w naszych salonach przy zakupie nowego Hyundaia i30 otrzymaj promocyjny upust na rocznik 2016. Odbierz do 9790 zł za kupienie u nas nowego Hyundaia i30.

Premia za odkup


Tylko teraz w naszych salonach przy zakupie nowego Hyundaia i30 otrzymaj premię za odkup. Odbierz dodatkowe 2000 zł za zostawienie u nas w rozliczeniu Twojego starego samochodu i ciesz się nowym Hyundaiem.

Podstawowe dane techniczne

Nowy Hyundai i30

30
Silnik 1,4 MPI MT 1,6 GDI MT 1,4 CRDI 1,6 CRDI
Paliwo Benzyna Benzyna Diesel Diesel
Zużycie (l) 6 6,3 4,2 3,8
Moc maks. 100 135 90 110
Cena (pln) od 53 900 od 59 600 od 64 900 od 63 600

Zalety

Innowacyjny design

Dzięki technologi Fluid Sclupture nowy Hyundai i30 jest oryginalny z każdej strony. Jego sportowy wygląd potwierdza nowy heksagonalny girl i bardziej wyostrzone przednie reflektory.

Większe bezpieczeństwo

Samochód został wyposażony w siedem poduszek powietrznych, System Stabilizacji Toru Jazdy (ESC) i Zarządzania Stabilnością Pojazdu (VSM).

Oszczędność paliwa

Nowym Hyundai i30 jest dostępny z systemem BLUE DRIVE oraz opcjonalnie 7-biegową dwu-sprzęgłową przekładnią, które zapewniają maksimum osiągów przy minimalnym zużyciu paliwa.

Stylistyka

STYLISTYKA hw038006

Stylistyka nowego Hyundaia i30 pobudza zmysły. Dzięki technologi projektowania Fluid Sclupture 2.0 samochód zyskał jeszcze bardziej sportowy charakter. Przednie i tylne reflektory w technologii Led, chromowana obwoluta grilla, podświetlane lusterka z kierunkowskazami oraz tylna lotka uwydatniają zwarty sportowy wygląd, któremu dostojności i klasy dodają boczne linie nadwozia. Dodatkowo potwierdza to wyposażenie, które plasuje nowe i30 w segmencie premium.

Wnętrze

BEZPIECZENSTWO-esc_big

Nowe i30 pokazuję, że samochód może być przestronny wewnątrz, a kompaktowy na zewnątrz. Zaprojektowany tak, by zapewnić kierowcy jak największy komfort i dopasowanie za sprawą wielu wariantów kolorystycznych i funkcjonalności opartej o nowoczesne technologie. Model ten posiada szereg udogodnień, dzięki którym każdy pasażer czuje się podczas bardzo komfortowo. Udogodnienia te zapewnia system podgrzewania i wentylacji siedzeń oraz ich elektryczna regulacja. Klimatyzacja, dwa pojemne schowki (w tym jeden schładzany) oraz wiele innych udogodnień.

Bezpieczeństwo

BEZPIECZENSTWO-esc_big

Nowy Hyundai i30 to podwyższona troska o bezpieczeństwo pasażerów. Samochód posiada 7 poduszek powietrznych bocznych i kurtynowych doskonale chroniących pasażerów z przodu i tyłu samochodu, w tym jedną opcjonalną chroniącą dodatkowo kolana kierowcy. Nowy i20 jest wyposażony w systemy Stabilizacji Toru Jazdy (ESC) ostrzegający kierowców o niekontrolowanej zmianie pasa ruchu oraz Stabilności Pojazdu (VSM) eliminując jego nadsterowność i wspomagający jego przyczepność. Dodatkowo samochód jest wyposażony w kamerę cofania, czujniki deszczu, automatyczne odparowywanie szyb i wiele innych elementów zwiększających nie tylko bezpieczeństwo, ale również i komfort.