Nowy Hyundai i40 Sedan

Video
Galeria

Promocje

Preferencyjne ubezpieczenie


Ubezpieczenie w ramach programu Hyundai Ubezpieczenia:
> OC, AC, NNW, Assistance
>Zapytaj w salonie o kompleksowe ubezpieczenie !

Promocyjne finansowanie


Promocyjny finansowanie w ramach programu Hyundai Finance:

Hyundai Non Stop Auto

-Samochód jest Twój
-Samochód jest zawsze nowy
-Niska rata

Kredyt 3x33

-Wpłata własna 33%
-Oprocentowanie kredytu 0%
-Okres kredytowania: 36 miesięcy
-Spłata: 3 raty 33% w 12 i 24 miesiącu

Kredyt 50/50

-Wpłata początkowa 50% ceny pojazdu
-Oprocentowanie kredytu 0%
-Okres kredytowania trwa 12 miesięcy
-Drugie 50% ceny pojazdu w 12-tym miesiącu umowy

"Kredyt Hyundai Non-Stop Auto"

- o szczegóły pytaj w salonie

5 lat gwarancji


Kompleksowy program gwarancyjny zapewnia:

> 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów
> 5 lat usługi pomocy drogowej Assistance
> 5 lat bezpłatnej kontroli stanu technicznego

Promocyjny upust


Tylko teraz w naszych salonach przy zakupie nowego Hyundaia i40 otrzymaj upust na rocznik 2017. Odbierz 17% zniżki na zakup nowego Hyundaia i40.

Podstawowe dane techniczne

Nowy Hyundai i40 Sedan

i40
Silnik 1,6 GDI MT 2,0 GDI MT 2,0 GDI AT 1,7 CRDI MT 1,7 CRDI MT 1,7 CRDI DCT
Paliwo 95 95 95 ON ON
Zużycie (l) 6,6 7,5 7,5 4,7 4,9 4,9
Moc maks. 135 165 165 115 141 141
Cena (pln) od 88 500 od 94 100 od 99 100 od 94 500 od 98 500 od 105 500

Zalety


Innowacyjny design

Dzięki technologi Fluid Sclupture nowy Hyundai i30 jest oryginalny z każdej strony. Jego sportowy wygląd potwierdza nowy heksagonalny girl i bardziej wyostrzone przednie reflektory.

Większe bezpieczeństwo

Samochód został wyposażony w siedem poduszek powietrznych, System Stabilizacji Toru Jazdy (ESC) i Zarządzania Stabilnością Pojazdu (VSM).

Oszczędność paliwa

Nowym Hyundai i30 jest dostępny z systemem BLUE DRIVE oraz opcjonalnie 7-biegową dwusprzęgłową przekładnią, które zapewniają maksimum osiągów przy minimalnym zużyciu paliwa.

Stylistyka

STYLISTYKA

Nowy Hyundai i40 Sedan to elegancka limuzyna wyróżniająca się tle innych samochodów, która wręcz zachwyca każdym detalem. Dzięki technologi projektowania Fluid Sclupture 2.0 samochód zyskał jeszcze bardziej wyrazisty charakter. Wyrafinowanego wyglądu dodaje mu nowy heksagonalny grill otoczony srebrną obwoluta, biksenonowe reflektory wraz z nowymi przeciwmgielnymi lampami z diodami LED oraz podświetlane lusterka z kierunkowskazami. Dynamiczny wygląd tworzy nadwozie podkreślone podkreślona charakterystycznymi liniami oraz tylna lotka nadająca zwartego sportowego wyglądu.

Wnętrze

WNETRZE-esc_big

Nowy Hyundai i40 Sedan to uczta dla zmysłów. Swobodny dostęp do informacji i multimediów zapewnia wyświetlacz TFT LCD Supervision o przekątnej 4,3 cala. Dodatkowo auto posiada system nawigacji z radiem DAB (Digital Audio Broadcasting) z 7-calowym ekranem i systemem audio, który tworzy subwoofer, sześć głośników i wzmacniacz. Taka konfiguracja multimediów zadowoli wszystkie Wasze zmysły. Istotne jest, że samochód ten jest oceniany jako jeden z najbardziej przestronnych w swojej klasie. Posiada konsolę centralną oraz wiele schowków, w których możemy trzymać wszystkie niezbędne nam rzeczy podczas podróży. Materiały najwyższej jakości, oryginalne i szykowne połączenia kolorystyki oraz tyle wygody, ile można sobie wyobrazić w tym segmencie, to jego kolejne niekończące się zalety.

Bezpieczeństwo

BEZPIECZENSTWO-esc_big

Nowy Hyundai i40 Sedan to lider bezpieczeństwa w swojej klasie. Samochód zdobył 5 gwiazdek w testach Euro NCAP. Hyundai i40 Wagon jest wyposażony w system SLI - informujący o maksymalnie dozwolonej prędkości, ESC - wspomagający stabilność toru jazdy, LKAS - utrzymujący jazdę na pasie ruchu oraz system HBA, który przełącza automatycznie światła drogowe na światła mijania. Model posiada również dziewięć poduszek powietrznych bocznych i kurtynowych zapewniających bezpieczeństwo pasażerom z przodu oraz z tyłu samochodu. Bezpieczeństwo najmłodszym pasażerom zapewnia mocowanie ISOFIX.