Nowy Hyundai i40 Wagon

Video
Galeria

Promocje


Promocyjne ubezpieczenie 2,99%

Podstawowe dane techniczne

Nowy Hyundai i40 Wagon

i40
Silnik 1,6 GDI MT 2,0 GDI MT 2,0 GDI AT 1,7 CRDI MT 1,7 CRDI MT 1,7 CRDI DCT
Paliwo 95 95 95 ON ON ON
Zużycie (l) 6,6 7,5 7,5 4,7 4,9 4,9
Moc maks. 135 165 165 115 141 141
Cena (pln) od 93 500 od 99 100 od 104 100 od 99 500 od 103 500 od 110 500

Zalety


Elegancki design

Hyundai i40 z każdej strony wyróżnia się eleganckim wyglądem. Nowy heksagonalny girl ze srebrną obwolutą podkreśla jego klasę i jeszcze bardziej zarysowuje jego sportową smukłą sylwetkę.

Większe bezpieczeństwo

Samochód został wyposażony w siedem poduszek powietrznych, System Stabilizacji Toru Jazdy (ESC) i Zarządzania Stabilnością Pojazdu (VSM).

Oszczędność paliwa

Nowym Hyundai i30 jest dostępny z systemem BLUE DRIVE oraz opcjonalnie 7-biegową dwusprzęgłową przekładnią, które zapewniają maksimum osiągów przy minimalnym zużyciu paliwa.

Stylistyka

STYLISTYKA hw038006

Nowy Hyundai i40 Wagon to elegancka limuzyna wyróżniająca się tle innych samochodów, która wręcz zachwyca każdym detalem. Dzięki technologi projektowania Fluid Sclupture 2.0 samochód zyskał jeszcze bardziej wyrazisty charakter. Wyrafinowanego wyglądu dodaje mu nowy heksagonalny grill otoczony srebrną obwoluta, biksenonowe reflektory wraz z nowymi przeciwmgielnymi lampami z diodami LED oraz podświetlane lusterka z kierunkowskazami. Dynamiczny wygląd tworzy nadwozie podkreślone podkreślona charakterystycznymi liniami oraz tylna lotka nadająca zwartego sportowego wyglądu.

Wnętrze

WNETRZE-esc_big

Nowy Hyundai i40 to uczta dla zmysłów. Swobodny dostęp do informacji i multimediów zapewnia wyświetlacz TFT LCD Supervision o przekątnej 4,3 cala. Dodatkowo auto posiada system nawigacji z radiem DAB (Digital Audio Broadcasting) z 7-calowym ekranem i systemem audio, który tworzy subwoofer, sześć głośników i wzmacniacz. Taka konfiguracja multimediów zadowoli wszystkie Wasze zmysły. Istotne jest, że samochód ten jest oceniany jako jeden z najbardziej przestronnych w swojej klasie. Posiada konsolę centralną oraz wiele schowków, w których możemy trzymać wszystkie niezbędne nam rzeczy podczas podróży. Materiały najwyższej jakości, oryginalne i szykowne połączenia kolorystyki oraz tyle wygody, ile można sobie wyobrazić w tym segmencie, to jego kolejne niekończące się zalety.

Bezpieczeństwo

BEZPIECZENSTWO-esc_big

Nowy Hyundai i40 to lider bezpieczeństwa w swojej klasie. Samochód zdobył 5 gwiazdek w testach Euro NCAP. Hyundai i40 Wagon jest wyposażony w system SLI - informujący o maksymalnie dozwolonej prędkości, ESC - wspomagający stabilność toru jazdy, LKAS - utrzymujący jazdę na pasie ruchu oraz system HBA, który przełącza automatycznie światła drogowe na światła mijania. Model posiada również dziewięć poduszek powietrznych bocznych i kurtynowych zapewniających bezpieczeństwo pasażerom z przodu oraz z tyłu samochodu. Bezpieczeństwo najmłodszym pasażerom zapewnia mocowanie ISOFIX.