Nowy i30 – prezentacja modelu

Video
Galeria

Promocje

Wyposażenie:


Atrakcyjny pakiet wyposażenia dla modelu i30 5-d:

Szczegóły w salonie przy odkupie !

Promocyjne finansowanie


Promocyjny kredyt 3x33lub50/50 w ramach programu Hyundai Finance:

3x33

> Wpłata początkowa to tylko 33%, resztę wpłać w dwóch kolejnych latach.
> 0 zł odsetek
> 0 zł prowizji

50/50

> Wpłata początkowa 50%, drugie 50% po roku
> 0 zł odsetek
> 0 zł prowizji

Preferencyjne ubezpieczenie


Preferencyjne ubezpieczenie w ramach programu Hyundai Ubezpieczenia:
> OC, AC, NNW, Assistance
> kompleksowe ubezpieczenie za 0,5% wartości samochodu

5 lat gwarancji


Kompleksowy program gwarancyjny zapewnia:

> 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów
> 5 lat usługi pomocy drogowej Assistance
> 5 lat bezpłatnej kontroli stanu technicznego

Atrakcyjny rabat


Wyceń swój stary samochód w naszym salonie.
Skorzystaj z premii za odkup i ciesz się nowym Hyundaiem !

Podstawowe dane techniczne

Hyundai i30

i30-5D
Silnik 1.4 MPI/LPG 1.6 MPI 1.6 GDI 1.4 CRDi 1.6 CRDi
Paliwo Benzyna/LPG Benzyna Benzyna Diesel Diesel
Zużycie (l) 6,0 6,4 5,7 4,1 4,1
Moc 100 120 135 90 110/128
Emicja CO2 139 146 134 109 109
Cena pln od 59 300 62 800 68 800 67 300 69 300

Zalety

Innowacyjny design.

Już sama filozofia projektowania Hyundaia - Fluidic Sculpture niesie ze sobą solidną porcję innowacji. Sportowy przód, dostojny tył, każda płaszczyzna tak oryginalna, że od i30 nie możesz oderwać wzroku.

7-biegowa przekładnia (DCT)

Obok 6-biegowej przekładni automatycznej, oferowana jest dwusprzęgłowa, 7-biegowa przekładnia DCT, która oprócz oszczędności paliwa zapewnia również lepsze przyspieszenie.

System 7 poduszek bezpieczeństwa.

System 7 poduszek bezpieczeństwa chroni każdy narożnik kabiny pasażerskiej, a nad bezpieczeństwem czuwa pakiet systemów sterowanych elektronicznie.

Stylistyka

STYLISTYKA i30_agresywan

Model i30 został zainspirowany naturą. Dynamiczna linia nadwozia zaprojektowana w systemie Fluid Sclupture zapadająca w pamięć i nadająca agresywny charakter, to nieodzowny wyróżnik tego modelu. Ledowe światła oraz opcjonalny panoramiczny dach, kamera cofania i montowany w standardzie tylni spoiler wzbudzają zazdrość na drodze wśród innych kierowców. Opcjonalna chromowane listwa dekoracyjna wraz z chromowanymi klamkami nadają i30 subtelności godnej każdej limuzynie.

Wnętrze

WNĘTRZE INT_60

Każdy najbardziej wymagający kierowca doceni przestronne wnętrze tego samochodu. Zaskakujący bagażnik o pojemności 378 litrów, po złożeniu foteli powiększa się do 1316 litrów. Elektrycznie podgrzewane siedzenia oraz znajdująca się w nich tylnia kieszeń, tempomat, podłokietnik, schładzany schowek, oświetlenie wnętrza i przedni i tylni zestaw głośników z eleganckim centralnym panelem obsługi z odtwarzaczem mp3 i czytnikiem kart multimedialnych, to częściowe wyposażenie tego samochodu. Wiele innych takich jak osuszane szyby, czujnik deszczu, przycisk start and stop plasują go czołówce samochodów z jego klasy.

Bezpieczeństwo

bezpieczeństwo i30_esp

Hyundai i30 odznacza się bardzo wysoką solidnością podwozia poprzez usztywnienie jego elementów specjalnymi stopami metali o większej wytrzymałości. Dla zapewnienia bezpieczeństwa kierowcy i pasażerom podczas jazdy samochód wyposażono w siedem poduszek powietrznych. Pojazd również doskonale zachowuje się na drodze. Dzieje się tak za sprawą systemów elektronicznej stabilizacji pojazdu (ESP), system zarządzania stabilnością pojazdu (VSM) oraz adaptujące się przednie oświetlenie do kątów zakrętów (AFLS) w połączeniu z światłami bi-ksenonowymi, które efektywniej oświetlają drogę. Dodatkowo bezpieczeństwo pasażerów poprawia monochromatyczne lusterko, światła stopu z sygnałem dźwiękowym podczas ostrego hamowania i elektryczne szyby. Elektryczny hamulec postojowy pozwala zwolnić miejsce i zabezpieczyć pojazd podczas postojów.