ASO WITPOL - SERWIS HYUNDAI

1. Oryginalne części

Serwis ASO Hyundai Witpol dysponuje oryginalnymi częściami zamiennymi o gwarantowanej przez Hyundai Motor Poland jakości i niezawodności. Części montowane w autoryzowanym serwisie Hyundai Witpol są zawsze doskonale dopasowane i dobrane wg. aktualnego katalogu części. Pozwolą Ci w pełni cieszyć się z twojego auta przez długi czas.

2. Baza techniczna

Serwis ASO Hyundai Witpol dysponuje zawsze aktualną dokumentacją techniczną i oprogramowaniem diagnostycznym. Dzięki temu można mieć pewność, że potencjalne usterki zostaną poprawnie zdiagnozowane, a samochód zostanie naprawiony we właściwy sposób.

3. Samochód zastępczy

W razie poważniejszej naprawy serwisie ASO Hyundai Witpol udostępnia samochody zastępcze na atrakcyjnych warunkach lub proponuje podwiezienie we wskazane miejsce.

4. Najlepsi specjaliści

Naprawy w serwisie ASO Hyundai Witpol dokonywane są przez certyfikowanych specjalistów, z których każdy przechodzi szkolenie techniczne i produktowe, dzięki czemu jest na bieżąco z wszelkimi zmianami w specyfikacji technicznej samochodu. Zarówno naprawy jak i kontrole stanu technicznego prowadzona są przez najlepszych specjalistów. Oddajesz samochód w profesjonalne ręce, które doskonale znają każdy szczegół twojego auta.

5. Szybkość działania

Czas oczekiwania na przyjęcie pojazdu do naprawy w serwisie ASO Hyundai Witpol wynosi maksymalnie 4 dni.

6. Kompleksowość

Serwis ASO Hyundai Witpol jest doskonale wyposażony. Jesteśmy w stanie zrealizować każdą naprawę samochodu. Dzięki temu zaoszczędzisz realnie czas i pieniądze. Posiadamy bazę techniczną, która pozwala nam serwisować samochody powypadkowe oraz naprawiać usterki.

Dodatkowo zapewniamy:
HOLOWANIE DOBREJ CENIE + WIZYTĘ SPECJALISTY NA MIEJSCU ZDARZENIA

SERWIS
BLACHARSKO-LAKIERNICZY

1. Baza techniczna

Serwis Blacharsko-Lakierczy Witpol dysponuje bazą techniczną umożliwiającą:

- usunięcie poważnych szkód powypadkowych,
- wyeliminowanie drobnych wgnieceń karoserii,
- usunięcie zarysowań powłoki lakierniczej,
- naprawienie lub wymianę pękniętej szyby,
- wykonanie dokładnych pomiarów nadwozia i podwozia.

2. Oryginalne części

Serwis Blacharsko-Lakierczy Witpol dysponuje oryginalnymi częściami zamiennymi o wysokiej jakości i niezawodności. Części montowane w naszym serwisie są zawsze doskonale dopasowane i dobrane wg. aktualnego katalogu części. Pozwolą Ci w pełni cieszyć się z twojego auta przez długi czas.

3. Samochód zastępczy

W razie poważniejszej szkody serwis Witpol udostępnia samochody zastępcze na atrakcyjnych warunkach lub proponuje podwiezienie we wskazane miejsce.

4. Najlepsi specjaliści

Naprawy w Serwisie Blacharsko-Lakierczym Witpol dokonywane są przez specjalistów, z których każdy przechodzi szkolenie techniczne i produktowe, dzięki czemu jest na bieżąco z wszelkimi zmianami w specyfikacji technicznej samochodu. Zarówno naprawy jak i kontrole stanu technicznego prowadzona są przez najlepszych specjalistów. Oddajesz samochód w profesjonalne ręce, które doskonale znają każdy szczegół twojego auta.

5. Kompleksowość

Serwis Blacharsko-Lakierczy Witpol jest doskonale wyposażony. Jesteśmy w stanie zrealizować każdą naprawę samochodu. Dzięki temu zaoszczędzisz realnie czas i pieniądze. Posiadamy bazę techniczną, która pozwala nam serwisować samochody powypadkowe oraz naprawiać usterki.

Dodatkowo zapewniamy: HOLOWANIE DOBREJ CENIE + WIZYTĘ SPECJALISTY NA MIEJSCU ZDARZENIA

SERWIS TYCHY

Marcin Świda
T: 32 326 22 82
M: marcin.witpol@witpolauto.pl

Tomasz Kabalski
T: 32 326 22 82

SERWIS STUDZIENICE (koło Pszczyny)

Serwis Mechaniczny
Paweł Kokot
T: 32 326 39 90 wew. 2
M: pawelkokot@witpolauto.pl

Paweł Pławecki
T: 32 326 39 90 wew. 2
M: witpol-pawel@witpolauto.pl

Serwis Blacharsko-Lakierniczy
Rafał Wrożyna
T: 32 326 39 90 wew. 3
M: witpol-szkody@witpolauto.pl