free portfolio site templates

Hyundai WITPOL Tychy

 

   
  

  

Na rynku motoryzacyjnym działamy od początku lat 90-tych, natomiast od jesieni 2006 roku poszerzyliśmy działalność w zakresie sprzedaży i serwisowania samochodów marki Hyundai w nowym, przestronnym i wyposażonym w najnowsze urządzenia diagnostyczne punkcie w Tychach.


W salonie sprzedaży oferujemy pełną gamę samochodów Hyundai dostępnych aktualnie w sprzedaży na rynku polskim. To w naszym salonie możecie Państwo zapoznać się z każdym modelem samochodu oraz uzyskać pełną i profesjonalną informację na temat specyfikacji, wyposażenia i cen wybranych modeli Hyundai. Sprzedawcy w salonie ułatwią Państwu wybór właściwego pojazdu oraz doradzą przy zakupie dodatkowego wyposażenia.

Zapraszamy do naszych salonów!

PGG

Z wielką przyjemnością informujemy, że Salon Witpol należy do zaszczytnego grona Partnera PGG Family.
Salon WITPOL pragnie zaoferować Państwu nie tylko najlepsze warunki zakupu ale co najważniejsze, najwyższej jakości obsługę i profesjonalne doradztwo.
Niech nasze hasło "Z miłości i pasji do samochodów" będzie nam wspólnie towarzyszyło od pierwszego spotkania. Jesteśmy przekonani, że sprostamy wszystkim oczekiwaniom związanym z doradztwem i zakupem nowego samochodu.
Prosimy o kontakt bezpośredni i telefoniczny. Obiecujemy odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące motoryzacji.
Zapraszamy Państwa do naszego salonu w Tychach, gdzie doradca z ponad 20 letnim stażem i doświadczeniem przybliży naszą ofertę.  
więcej...

PROMOCYJNY KREDYT

W naszej stałej ofercie posiadamy kilka propozycji promocyjnego kredytu np.

Kredyt 50/50,
Kredyt 3x33,
Kredyt nawet 0%

Ponad to kredyt z odroczoną spłatą oraz kredyt z niskim oprocentowaniem nawet do 10 lat z możliwością szybszej spłaty bez żadnych dodatkowych opłat i prowizji.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z salonem.

LEASING 101%

Do nowo zakupionych samochodów marki Hyundai załączamy dodatkowy pakiet ubezpieczenia drogowego "Hyundai Assistance". W ramach pakietu "Hyundai Assistance" oferujemy Państwu bezpłatne świadczenia usług. Opis zakresu usług znajduje się poniżej. Przygotowaliśmy dwa warianty ubezpieczeń, które różnią się między sobą zakresem dostępnych świadczeń, są to: wariant podstawowy –będący standardem dla wszystkich modeli - oraz wariant rozszerzony – oferowany za dopłatą jako opcja. Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące "Hyundai Assistance" oraz aktualnych promocji chętnie przekażą Państwu autoryzowane salony sprzedaży samochodów Hyundai, do kontaktu z którymi serdecznie zachęcamy.
więcej...

Abonament

Oferta aktualna do wyczerpania zapasów:

- i30 1.4 MPI Euro, 6c Classic Plus (metalik + Pakiet Business) z ratą 899zł na 12 miesięcy

- i30 1.4 MPI Euro 6C Classic Plus (metalik + Pakiet Led + Pakiet Business + tylne czujniki parkowania + felgi aluminiowe 16'') z ratą 999zł na 12 miesięcy!

- Tucson 1.6 Comfort (metalik) z ratą 1699zł brutto na 24 miesiące
Podstawowe założenia programu:

W jednej stałej racie zawarte są koszty finansowania, ubezpieczenia, sezonowej wymiany opon, serwisu oraz samochodu zastępczego!
Brak opłaty wstępnej
Brak konieczności wykupu auta po zakończeniu umowy
więcej...

Umów się na jazdę testową

umów się na jazdę testową naszymi ekscytującymi samochodami...

Modele Hyundai

Mobirise

Hyundai i10

od 36 200zł

Nigdy nie mów do mnie mały. Jeden z największych modeli w swojej klasie, pojemny i komfortowy a na zewnątrz idealnie miejski, łatwo się nim parkuje, wygodnie podróżuje i przy tym jest ekonomiczny.

Mobirise

Hyundai i20

od 41 900zł

Nie duży lecz o wielkim sercu. Dynamiczny z charakterem, idealny dla Ciebie żono na zakupy i na wyjazd po dzieci do szkoły, idealny dla Ciebie mężu – pojemny bezpieczny i niezawodny. Wejdź, rozgość się i posmakuj.

Mobirise

Hyundai ix20

od 55 000zł

Niebywałe jak samochód może być wygodny i funkcjonalny. Najlepsza opcja do wygodnego wsiadania i wysiadania, dla młodych i starszych kierowców. Sprawdzony, doceniony, najlepszy.

Mobirise

Hyundai i20 Active

od 66 900zł

Zapragnij, działaj, poczuj. Zrealizuj swoje marzenia, dąż za przygodą, chwytaj chwile i ciesz się nią.

Mobirise

Hyundai i30 Hatchback

od 59 900zł

Nowoczesny, bezpieczny, sprawiający radość. Widzisz go i już wiesz że to będzie dobry udany dzień. Usiądź za kierownicą, bądź Panem sytuacji, daj się ponieść emocjom.

Mobirise

Hyundai i30 Wagon

od 62 400zł

Nowoczesny, bezpieczny, sprawiający radość. Widzisz go i już wiesz że to będzie dobry udany dzień. Usiądź za kierownicą, bądź Panem sytuacji, daj się ponieść emocjom.

Mobirise

Hyundai i30 Fastback

od 69 900zł

Jeśli ktoś Ci powie – trafiaj zawsze w sam środek, w sedno odpowiedz mu – wiem, znam, potrafię – mam Hyundaia i30 Fastback. Zawsze w środek, w punkt.

Mobirise

Hyundai i30 Hatchback N

od 121 900zł

Gdy emocje biorą górę nic nie jest pewne. Odrzuć schematy, odrzuć szarość, odrzuć przeciętność. Zacznij być sobą, wyciągnij ręke, patrz - wyżej, dalej, mocniej.

Mobirise

Hyundai i30 Fastback N

od 129 400zł

Gdy emocje biorą górę nic nie jest pewne. Odrzuć schematy, odrzuć szarość, odrzuć przeciętność. Zacznij być sobą, wyciągnij ręke, patrz - wyżej, dalej, mocniej.

Mobirise

Hyundai Elantra

od 64 900zł

Klasyczne piękno w nowoczesnej obudowie. Zadaj sobie pytanie – czego szukam w samochodzie, potem odpowiedz sobie na to pytanie a później powiedz mów coraz głośniej – Elantra.

Mobirise

Hyundai i40 Sedan

od 94 900zł

Już niedługo nadjedzie doskonały zastępca niezwykle udanych modeli jakim jest i40, nowy flagowy model będzie prezentował najnowsza filozofię marki Hyundai która od tego właśnie pojazdu będzie wdrażana na całym swiecie.

Mobirise

Hyundai i40 Wagon

od 99 900zł

Niedługo nadjedzie doskonały zastępca niezwykle udanych modeli jakim jest i40 Wagon, nowy flagowy model będzie prezentował najnowsza filozofię marki Hyundai która od tego właśnie pojazdu będzie wdrażana na całym swiecie.

Mobirise

Hyundai KONA

od 63 200zł

Wygrałeś, stoisz na podium, dookoła wiwatujący tłum. I tak będzie już zawsze gdy ruszysz żeby zdobyć nieznane, nie odkryte za kierownica Kony.

Mobirise

Hyundai Tucson

od 76 900zł

Tucson nie podąża za modą on ja stworzył i kreuje do dziś. To on wyznacza początek, środek i koniec. Od niego zaczynasz i już wiesz że, Twoja historia zaczęła się i nigdy się nie skończy.

Mobirise

Hyundai Sanata Fe

od 139 900zł

Jestem duży, jestem silny, jestem bezpieczny, jestem wygodny. Daje Ci swa siłę, daję Ci swą moc, od teraz na zawsze razem.

Mobirise

Hyundai IONIQ Hybrid/Electric/Plug-in

od 108 400zł

Trzy modele w jednej niezwykłej bryle, niezwykły model hybrydowy, hybrydowy plug-in (z większym akumulatorem i możliwością ładowania go z gniazdka) oraz w pełni elektryczny model o zasięgu nawet 250km. Ioniq to genialne rozwiązanie dla wszystkich którzy dbają o środowisko naturalne oraz chcą posiadać niezwykle ekonomiczne rozwiązanie w życiu codziennym, średnie spalanie wersji hybrid to tylko 4.4l na 100km. Żadna marka na świecie nie posiada w swojej ofercie tak doskonałego i wszechstronnego rozwiązania jakim jest wśaśnie Ioniq. Hybrid od 108 400zł. Electric od 164 500zł. Plug-in od 148 400zł.

Mobirise

Hyundai KONA Electric

od 165 900zł

W tym roku Hyundai wprowadza nowości w postaci Kony hybrydowej oraz Kony całkowicie elektrycznej o zasięgu nawet 449km! Na polskim rynku jesteśmy pierwszym producentem posiadającym w ofercie całkowicie elektrycznego crossovera i to z tak dużym zasięgiem na jednym ładowaniu.

Mobirise

Hyundai Nexo

wkrótce ...

Absolutna nowość, pierwszy seryjny crossover zasilany gazem CNG, już wkrótce.


Kontakt z salonem w Tychach

ul. Katowicka 35 (obok Browarów Tyskich)
43-100 Tychy

salon:   32 326 22 80 do 89
serwis: 32 326 22 82

Godziny otwarcia

Salon sprzedaży
otwarty w godzinach od 9 do 18.00
w soboty od 9.00 do 15.00

Serwis
otwarty w godzinach od 8.00 do 18.00
w soboty od 9.00 do 15.00

www.witpol.hyundai.pl
witpol-tychy@witpolauto.pl

Sprzedaż

Kierownik Salonu
Wojciech Brajlich
tel. 32 326 22 87
wojtek.witpol@witpolauto.pl

Dział handlowy
Mirosław Adamczyk
tel. 32 326 22 83
mirek.witpol@witpolauto.pl

Serwis

Marcin Świda
tel.32 326 22 82
marcin.witpol@witpolauto.pl

Dział ubezpieczeń i
kasa główna

Aleksandra Madejska
tel.32 326 22 80 lub 81
aleksandramadejska@witpolauto.pl